Палыч писал(а):Цитата: Будучи закоренілим індивідуалістом, фахівець не здатний примиритися з подібним ставленням до себе, тому сприймає систему як щось негативне, що стримує його індивідуальність.
Спорное утверждение. Оно соответствует Вашей точке зрения, но не моей.По логике вещей, индивидуализм вообще невозможно сдерживать ибо он не стремится распространяться Поэтому "подібне ставлення" индивидуалисту абсолютно параллельно.
Ви опустили суть цитати, яку виділили в окрему цитату.
Мова йшла про ситуацію, коли індивідуаліст є підлеглим.
Менеджер також є постійним головним болем для фахівця - індивідуаліста, тому що він, менеджер, прагне до встановлення порядку в роботі фахівця - індивідуаліста, зводячи його роль лише до ролі гвинтика в системі. Тут не йде мова про те, що треба стримувати індивідуальність, мова йде про втручання в діяльність індивідуаліста, який це втручання сприймає негативно. Ось через це Індивідуаліст не зможе бути керівником, бо він не допускає втручання в його індивідуальний світ!
Добавлено спустя 2 минуты 43 секунды:Палыч писал(а):Ігор Коломак писал(а):а я тут новачок
Ой ли...
Палыч,
не відволікайтеся, я тільки на серйозний лад налаштувався, а Ви зі своїми хіханьками та хаханьками Добавлено спустя 1 минуту 27 секунд:Палыч писал(а):Тому проблема, як управляти фахівцем, стає головним болем для менеджера.Именно поэтому Вас так и задела эта тема?
Чому вона мене заділа, зрозумієте потім, а те, на що Ви вказали, це не воно!
Добавлено спустя 3 минуты 24 секунды:Палыч писал(а):Но все эти выкладки и теоретические размышления плохо вписываются в тему. Коллектив - это не толпа. А тему толпы мы не раскрыли...
Ще як вписуються, це грунт, для подальшої розмови, до якого ми повертатимемося.
Трошки відступлю назад.
Натовп, у тому розумінні, про який ми вже знайшли спільну мову, а саме, сіра масі, яка не здатна мислити, це те, що сприяє розвитку держави чи це те, що її гальмує?
Добавлено спустя 5 минут 50 секунд:Палыч писал(а):Ігор Коломак писал(а):
Гадаю, що більшість індивідуалістів не егоїстів, думають так само, не собираюсь.
Исправьте фразу. Не понял смысла..
Большинство индивидуалистов, которые не являются эгоистами, это я о таких как Вы, думают так же как думаете Вы, "не собираюсь я быть руководителем". Но есть и другие, которые собираются быть руководителями, но идут туда, чисто из индивидуальных соображений, по большей мере, из-за желания удовлетворить свои индивидуальные потребности и в таких случаях коллектив чувствует себя не комфортно и в таких случаях этот руководитель индивидуалист использует коллектив в собственных индивидуальных целях.
Добавлено спустя 5 минут 15 секунд:Палыч писал(а):Ігор Коломак писал(а):Палыч писал(а):Конечно, далеко не все. Но опять Вы частично смешиваете понятия "индивидуалист" и "эгоист".
Блин, ну как тут не заругаться!
Палыч, досить! Де я і що я змішував?
Блин, ну не успеваю я за Вами...
І тому робите висновки?
Краще робити так:
"На мой взгляд Вы частично смешиваете понятия "индивидуалист" и "эгоист""А я б Вам відповів.
Ні, у жодному разі, я не змішую ці два поняття, Ви помиляєтеся!
Добавлено спустя 1 минуту 37 секунд:Палыч писал(а):Я нигде не утверждал, что индивидуалист является догматиком.
Мені слово догматик не відоме, а тому, давайте спочатку розберемося з одним, а потім вже почнемо про інше.
Добавлено спустя 3 минуты 2 секунды:Палыч писал(а):«Індивідуаліст — це той, хто не виявляє жодного інтересу до своїх ближніх, і насамперед через це зазнає великих труднощів у житті й завдає образ іншим. Саме індивідуалісти породжують усі людські пороки».
Безусловно, автор авторитетен. Но, как мне кажется, это опять таки больше подходит к эгоизму.Словарь Ожегова процитировать?
От бачите, Ви в темі давно, я цієї книги не читав, а тому довіряю Вашій думці, що до слів автора слід дослухатися.
Я процитує інше.
Словник психолого-педагогічних понять і термінівІндивідуалізм - риса людини, яка виражається в абсолютизації позицій, інтересів окремого індивіда та в протиставленні їх інтересам суспільства, групі людей, колективу. У морально-психологічному плані індивідуалізм близький до егоїзму.
Індивідуаліст - людина, яка навмисно відокремлюється від колективу, його інтересів, життя.
Добавлено спустя 9 минут 16 секунд:Палыч писал(а): «Індивідуаліст — це той, хто не виявляє жодного інтересу до своїх ближніх, і насамперед через це зазнає великих труднощів у житті й завдає образ іншим. Саме індивідуалісти породжують усі людські пороки».
Да и название книги довольно таки "говорящее": Дейл КАРНЕГІ
ЯК ЗДОБУВАТИ ДРУЗІВ І ВПЛИВАТИ НА ЛЮДЕЙ
Цитата, яку Ви виділили, була не з книги Корнегі, а з книги Альфреда Адлера «Що має означати для вас життя».
Добавлено спустя 5 минут 40 секунд:Палыч писал(а):Стремление коллективизировать, а точнее, "отолпить", обезличить все и всех, навязать свою точку зрения, "стандартизировать" образ мышления является основой любого управления. Иначе управлять будет проблематично.
Так от, ще раз те саме питання:
Натовп, у тому розумінні, про який ми вже знайшли спільну мову, а саме, сіра масі, яка не здатна мислити, це те, що сприяє розвитку держави чи це те, що її гальмує? Це те, що штучно кимось створене, аби "стандартизировать" образ мышления с целью подальшего управления?
Добавлено спустя 8 минут 45 секунд:Палыч писал(а):Коллектив - это не толпа.
Не той натовп, як його сприймаєте Ви не обезличенная група людей, которой была навязана чья-то точка зрения, у которой "стандартизирован" образ мышления.
Але, все ж таки, індивідуаліст в колективі відчуває себе не комфортно і, як тільки щось буде робитися в колективі не так, як на його думку слід робити, і він не зможе переконати інших, що так вчиняти правильно, то він одразу сприйме цей колектив натовпом, у тому розумінні, яке вкладаєте в цей термін Ви.